Premier klare til utlevering

Premiesjef og kasserer Arvid Johansen foretrok trekning i samarbeid med o-lagets leder.

Premieringen for årets aktiviteter er nå avgjort. I går ble det trukket premier for de aktivitetene det skulle være trekkepremier i.

Premier kan hentes oss vår kasserer Arvid Johansen i Leirbogveien 1. Arvid har telefonnummer 95086068 og e-postadresse arvidj3@online.no. Ta kontakt direkte med Arvid for avtale om premiehenting. De som ikke bor i Sørreisa, kan avtale med Arvid om hvordan premien skal overleveres.

Deltagerpremie for O-jakta (fat til alle som har deltatt i minst 5 løp) vil deles ut i forbindelse med årsmøtet søndag 5. mars (nærmere info kommer). De som skal ha fat, og vet de ikke vil komme på årsmøtet, kan avtale med Arvid om tidligere utlevering.

Premielista ser slik ut:

O-jakt

Alle som deltok i minst 5 løp i O-jakta får fat med eget navn på.

Fat:
Akram Akram
Jim Albertsen
Siw Andreassen
Milla Arnesen
Helene Aspevoll
Ragnvald Barkli
Linda Bergli
Håkon Brynjulfsen
Isabelle Evertsen
Sophia Evertsen
Wenche Angelica Fagerheim
Iver Gunnberg Fossbakk
Lisbeth Fossbakk
Tommy Fossbakk
Hanne Fredriksen
Stine-Mari Gabrielsen
Leif Gulbrandsen
Milan Bakkehaug Gulbrandsen
Samuel Bakkehaug Gulbrandsen
Heidi Gunnberg
Frank Vidar Hansen
Ida Marie Hansen
Lena Hansen
Svein Harald Hansen
Eli Blomseth Helgesen
Ivar Helgesen
Arvid Johansen
Kjell Johansen
Margrethe Gunnberg Johansen
Håvard Johnsen
Jakob Johnsen
Julian Johnsen
Helene Rubbås Jørgensen
Julie Rubbås Jørgensen
Lisbeth Knutsen
Sara Kolstad
Ida Bergli Korneliussen
Johan Bergli Korneliussen
Elisabeth Kringstad
Hågen Kringstad
Iver Kringstad
Sigurd Kringstad
Inger Larsen
Eirik Lavik
Odd-Ivan Lorentsen
Vilde Lorentsen
Ragnhild Lyshaug
Asgaut Løkse
Guri Løkse
Ann-Mari Midttun
Grete Lill Midttun
Tor Midttun
Erlend Olsen
Bente Opheim
Andrea Lovise Paulsen
Leiv Anders Paulsen
Nina Pedersen
Agota Pivoriunaite
Magnus Rekdal
Jon-Terje Rubbås
Alma Lavine Simonsen
Leander Simonsen
Tiril Marita Simonsen
Ragnar Sivertsen
Celine Svendsen
Emma Svendsen
Lene Svendsen
Eirik Arne Sørensen
Inga Tamosaityte
Axel Theisen
Hans-Martin Vaeng
Jon Helge Vaeng
Kirsti Karlstad Vaeng
Suwimol Phiromthai Vaeng
Ulf Wensel

Trekkepremier:
Julie Rubbås Jørgensen – bagasjevekt
Bente Opheim – Sørreisa OL-buff
Frida Kroghsrud – rumpetaske
Andreas Midtbø – sittepute
Grete Lill Midttun – O-boka 2022

Natt-O-jakt

Alle som deltok i minst 3 løp i Natt-O-jakta får denne medaljen.

Medalje:
Akram Akram
Siw Andreassen
Magnus Rekdahl Brevik
Lisbeth Fossbakk
Beate Hansen
Eli Blomseth Helgesen
Ivar Helgesen
Odd Ivan Lorentsen
Ragnhild Winther Lyshaug
Kato Olsen
Agota Pivoriunaite
Liepa Pivoriunaite
Karin Swart
Eirik Arne Sørensen
Inga Tamosaityte
Kirsti Karlstad Vaeng
Jon Helge Vaeng

Turorientering

Trekkepremier:
Arvid Johansen – fotoramme
Stine Ljøkjell – reflekssele
Guri Løkse – O-Boka 2022
Eirik Arne Sørensen – liten bamsemaskot
Kirsti Karlstad Vaeng – turspade

Skiturorientering

Trekkepremier:
Siw Solbakken Løvaas – røykvarsler
Inga Tamosaityte – Sørreisa OL-lue

Postplukk i Gumpedalen

Denne medaljen med rødt bånd går til alle som oppnådde nok poeng i Postplukk i Gumpedalen.

Medalje:
Arnfinn Andersen
Rolf Andersen
Helene Aspevoll
Lona Renate Berg
Linda Bergli
Lisbeth Fossbakk
Hanne Fredriksen
Morgan Gjeitanger
Silje Westgaard Hansen
Arvid Johansen
Sara Kolstad
Ida Bergli Korneliussen
Johan Bergli Korneliussen
May-Britt Kristiansen
Ragnhild Winther Lyshaug
Asgaut Løkse
Guri Olavsdatter Løkse
Siw Solbakken Løvaas
Irene Østrem Sandve
Teodor Sandve
Ersin Senol
Kine Svendsen-Senol
Lene Svendsen
Eirik Arne Sørensen
Hans-Martin Vaeng
Jon Helge Vaeng
Jorun Westad
Gunn Westgaard
Wilfred Westgaard
Tove Westgård
Bente Skipenes Østrem

Trekkepremier:
Lisbeth Fossbakk – friluftshåndduk
Teodor Sandve – lommekniv

Stolpejakten

Trekkepremier:
Rolf Arne Andreassen – turspade
Helene Aspevoll – batterikubbelys
Aud Bakkehaug – Sørreisa OL-håndduk
Raymond Andreas Berglund – Sørreisa OL-buff
Kari Dancke – reflekssele
Bjørn-Einar Eide – Sørreisa OL-lue
Inger Eriksen – Sørreisa OL-lue
Jan Inge Eriksen – Sørreisa OL-buff
Ivar Helgesen – oppbevaringsboks i tøy
Jørgen Holmemo – Sørreisa OL-buff
Anne-Marit Karlsen – bitssett
Marit Lekang – julekortstokk
Eirik Sandaker Liland – batterikubbelys
Sissel Olaug Clausen Nergård – Sørreisa OL-buff
Eldrid Markussen – friluftshåndduk
Cathrine Nygaard – Sørreisa OL-buff
Anne-Grete Johnsen Ruud – Sørreisa OL-buff
Nora Sekse – liten glasskrukke m/lokk
Anne Britt Solvang – liten glasskrukke m/lokk
Viggo Stensland – Sørreisa OL-lue

Ingen kommentarer enda.

Legg igjen en kommentar